5th Sultans Tango Marathon & Festival 2018

Sultans Tango Marathon ve Festivalinin 5.ncsine hoş geldiniz. Yurtdısındanda yüzlerce tangoseverlerin katılacağı etkinliğimizin tarihi 22 — 26 Kasım tarihleri arasındadır.

Bu sene geçtiğimiz sene olduğu gibi maratonumuzu ve festivalimizi birleştiriyoruz. Maratoncular gündüz milongası ve afterpartilerde dans ederken festival katılımcıları dünyaca ünlü tango hocalarının workshoplarına katılabilecekler.

Aksam milongalarında ise maratoncular ve festivalciler bir araya gelecek, hem dans edip hem de dünyaca ünlü DJ’lerin, Orkestraların, Hocaların sovlarına tanıklık edip, yılın bu son günlerini hep beraber geçirecekler.

ÖNEMLİ NOT: Gündüz milongalarına ve aksam after partilerine sadece marathon paketi almış olanlar katılacaktır. Marathon paketi katılımcıları her sene olduğu gibi çeşitli kriterler dahilinde belirlenecektir. Kısıtlı sayıda katılımcı kabul edebileceğimiz için kayıtların açılması ile beraber başvurularınızı gerçekleştirmeniz çok önemli.​

New episode of Sultans Tango Marathon & Festival
will take place ​between 21-26 November 2018 ❤ ​
For the 5th time, we will have our Sultanic Moments, with hundreds of tango lovers coming from all over the word. This beautiful gathering will took place in November when Istanbul has a warm and calmed down pretty autumn.

Sultans Tango Marathon & Festival is a unique event that bringst he best feautures of a marathon and festival together.​ While marathoners enjoy day & afterparty milongas, Festival lovers took classes, can have a city tour or basically rest.
​At Night Milongas all participants come together to discover totally new embraces!

Leave A Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.